Ben jij ambitieus, ondernemend en avontuurlijk ingesteld? Beschik je over sterke commerciele vaardigheden en heb je een visie op het sales proces? Dan zijn we op zoek naar jou!

We zijn op zoek naar een sales professional met een getting-things-done-mentaliteit. We zijn een innovatiebureau dat organisaties helpt om te vernieuwen. We groeien gezond en dat willen we graag doorzetten. Heb jij alles onder controleren weet jij resultaten te bereiken? Kom dan ons team versterken!

In de functie van Sales Professional zijn jouw belangrijkste activiteiten het spotten en benaderen van potentiële opdrachtgevers, de wil om onze opdrachtgevers echt verder te helpen en het opbouwen van langdurige en waardevolle relaties. Pas jij in ons team en vind jij deze functie interessant? Laat dan vooral wat van je horen. En wie weet is de Van Nelle Fabriek binnenkort jouw nieuwe thuisbasis.

Klik hier om de vacature te bekijken