Wij zijn op zoek naar twee nieuwe koppen: Innovatie Adviseur en een Sales Professional. Kom ons team versterken!

Sales professional

We zijn op zoek naar een steengoede sales professional (hunter) met een getting-things-done-mentaliteit. We zijn een innovatie bureau dat organisaties helpt om te vernieuwen. We groeien gezond en dat willen we graag doorzetten. Heb jij alles onder controle en weet jij resultaten te bereiken? Kom dan ons team versterken!

Innovatie Adviseur

We zijn op zoek naar een Innovatie Adviseur die de klant écht verder brengt op het gebied van innovatie- en conceptontwikkeling. Wij noemen dat een Innovatie Regisseur. Heb jij ervaring, oog voor detail, werk je procesmatig, ben je communicatief sterk én houd je er van om een concept echt kloppend te maken? Kom dan ons team versterken!

Meld je aan voor één van de vacatures en we nemen zo snel mogelijk contact met je op.